top of page

novorozenecký 

workshop

24921990_300x300.jpg

Od 30.9. 2017 jsem členem mezinárodní asociace newborn fotografů INPA.

Objednáním se na focení potvrzujete, že jste se seznámili s mými obchodními podmínkami a souhlasíte se zpracováním osobních údajů.                      

  

DSC07227_edited.jpg
DSC07227_edited.jpg

Nabízím vám možnost strávit se mnou den a nakouknout pod pokličku mé práce, kdy vám ukáži jak vypadá moje cesta k fotografiím, které znáte z mého portfolia a to včetně postprocesu.

Workshop pojímám jako individuální sezení. Tedy jen vy a já. Myslím si, že takto postavený koncept WS vám dá více, než pořádání hromadné akce.
Pokud jste ale třeba 2-3 kamarádky a chtěly by jste dojet společně, je to možné.

Všechno, co během dopoledne uvidíte, si můžete v odpoledním bloku, který je věnovaný postprocesu a mentoringu, vyzkoušet na tréninkové panence StandInBaby.


 

IMG09956.jpg
IMG00032_edited.jpg
IMG00963-post.jpg

cena: 16 000 Kč / 640 €

  • při závazné rezervaci se skládá částka 5 000,- / 200 €

  • zbytek částky se doplácí buď hotově v den konání kurzu či na účet nejpozději den před WS.

 

  •  v ceně workshopu je oběd a občerstvení.

 

  •  obdržíte moji sadu presetů pro Lr a také sadu akcí pro Ps, plus seznam mých dodavatelů.

 

  • při zakoupení dárkového poukazu se hradí celá částka.Poukaz má dobu platnosti 1 rok od zakoupení.

Pokud si chcete domluvit termín, zavolejme si.
Nejlepší doba pro hovor je ideálně po 13 hodině.
WS si s vámi domluvím pouze od pondělí
do čtvrtku.
Kurz začíná v 9 hodin a končí kolem 16 hodiny. 

Ahoj Simi,

sumíruju si, co všechno Ti po workshopu napsat, ale mám dojem, že to napsané stejně vůbec nevyzní tak, jak to cítím.

Napsat, že Ti "moc děkuju", je totiž uboze málo. A tak to napíšu aspoň tak, v čem je pro mě velký přínos.

Vidět WS v počítači je sice fajn, ale tam mi nikdo neřekne, kde dělám chyby. Nebo kde se můžu posunout, na co se dívat jinak. Proto pro mě je nejvíc top to, jak jsi mě vedla, a já najednou viděla ve foťáku ten rozdíl - hned na náhledu. Myslím si, že jsem se snažila mít světlo co nejblíž, a pak jsem neměla prostor udělat úkrok víc stranou ...

Úplně mě ohromilo, jak jednoduše pracuješ s miminkem na beanbagu s polohováním, protože já s tím ztrácím hodně času a není to ono. Mísu už mám objednanou :-))

V postprocesu jsem moc ráda za předané vychytávky, hned jsem některé akce zařadila do svého pp. K fotkám z ws jsem se ještě moc nedostala, ale to je tím, že mám termíny na fotky. Těším se na ně moc. Mým fanouškům na sítích se taky moc líbily.

Moc mi sedí i Tvůj přímý styl jednání. Na nic si nehraješ, máš přímou a upřímnou komunikaci, a zároveň s Tvým vedením člověk nemá pocit, že je úplný tele. Líbí se mi ten Tvůj nadhled, respekt. Přístup k druhému jako rovný s rovným. A přitom všem jsem si snažila vychutnat každičký moment.

Jsem ráda, že se nám nesplnil můj sen o modelovi na WS a Lukášek nás nechal pracovat. Takových miminek potřebujeme všechny víc.

Cítila jsem se jako Královna, se vší péčí. Moc děkuju, opravdu, za úžasný zážitek. Bylo mi moc fajn, necítila jsem ani nějakou únavu, vyčerpání, ten adrenalin byl veliký Hrozně rychle to uteklo, a tak kdybyste jeli s mužem na výšlap k nám a vzali mě mezi sebe, moc ráda se přidám! Do kopce ale mluvíš Ty, jo.  Doufám, že jsme se neviděly naposledy.

No, je to tak letmý otisk toho, co ve mě ws u Tebe zanechal, tak snad Tě potěší to, jak moc jsem si to užila a prožila.

Přeji Ti nejen spoustu spokojených zákazníků, ale hlavně ať jsi Ty sama pořád spokojená s tím, jak sis to vybudovala. Navenek i uvnitř.

Krásné slunečné dny a opravdu děkuju.
 

 Zorka Veichartová / květen 2022

Reference na kurz
 

 

bottom of page