novorozenecký 

workshop

24921990_300x300.jpg

Od 30.9. 2017 jsem členem mezinárodní asociace newborn fotografů INPA.

Objednáním se na focení potvrzujete, že jste se seznámili s mými obchodními podmínkami a souhlasíte se zpracováním osobních údajů.                      

  

DSC07227_edited.jpg
DSC07227_edited.jpg

Nabízím vám možnost strávit se mnou den a nakouknout pod pokličku mé práce, kdy vám ukáži jak vypadá moje cesta k fotografiím, které znáte z mého portfolia a to včetně postprocesu.

Workshop pojímám jako individuální sezení. Tedy jen vy a já. Myslím si, že takto postavený koncept WS vám dá více, než pořádání hromadné akce.
Pokud jste ale třeba 2-3 kamarádky a chtěly by jste dojet společně, je to možné.

Všechno, co během dopoledne uvidíte, si můžete v odpoledním bloku, který je věnovaný postprocesu a mentoringu, vyzkoušet na tréninkové panence StandInBaby.


 

IMG09956.jpg
IMG00032_edited.jpg
IMG09935.jpg

cena: 18 000 Kč / 720 €

  • při závazné rezervaci se skládá částka 5 000,- / 200 €

  • zbytek částky se doplácí buď hotově v den konání kurzu či na účet nejpozději den před WS.

 

  •  v ceně workshopu je oběd a občerstvení.

 

  •  obdržíte moji sadu presetů pro Lr a také sadu akcí pro Ps, plus seznam mých dodavatelů.

 

  • při zakoupení dárkového poukazu se hradí celá částka.Poukaz má dobu platnosti 1 rok od zakoupení.

Pokud si chcete domluvit termín, zavolejme si.
Nejlepší doba pro hovor je ideálně po 13 hodině.
WS si s vámi domluvím pouze od pondělí
do čtvrtku.
Kurz začíná v 9 hodin a končí kolem 16 hodiny. 

IMG00032.jpg
IMG_3358.jpg

Ahoj Simčo, 
už dlouho ti chci napsat, jen nestíhám:) Chtěla jsem ti ještě jednou  moc poděkovat za WS u tebe. Strašně moc mně to dalo a cítím se daleko jistější i při focení. A hlavně to vidím i na fotkách, když porovnám před WS a teď. 
A hlavně už teď od nového roku mám odfocených více miminek, jak za předchozí dva roky :D a už mám další a další objednávky, tak  mám z toho fakt radost.
Tak moc moc děkuji za to, co jsi mně naučila a budu moc ráda když se ještě někdy potkáme. 

Ahoj holky, 
nemohu jinak, ale musím to napsat.
Simona nelže, když píše, že má fotku  mimča za 5 minut. To je ale poloviční pravda, já nepráskla celou.
Kecá. 
Časový pohyb je místy i jen 3 minuty a vyleze z toho fotka co včera dávala z našeho WS. Preset jsme vyrobily za 20 sec, viděla jsem to na vlastní oči.
Ale co chci hlavně napsat. Nedá mně to, abych to nenapsala sem - Simona Bláhová je baba s velkým B, no a fotografka s velkým F.
To co jsem zažila na jejím WS se nedá popsat. Pohoda u práce, sledovat její styl u práce (to mně dalo nejvíc), krásný inspirativní aťas a rady k nezaplacení. 
Z toho všeho budu žít hodně dlouho. Tohle byla jedna z mých nejlepších investic ve focení a já ti za to Simčo moc děkuju.
                                    Hana Novotná

Simi,

strašně moc Ti děkuju za úžasný workshop! Jsi velmi sympatická baba :)  a díky tomu proběhl celý ws v příjemné a uvolněné atmosféře, cítila jsem se jako bych tě znala už  delší dobu. Moc si cením tvého otevřeného přístupu. Velké plus vidím v tom, že jsi mě upozornila na chyby které dělám a tím jsi mě posunula dál. Od ws jsem čekala dost, šla jsem na něj  přeci  (z mého pohledu) k nejlepší newborn fotografce široko daleko. Ale to co jsi mi ukázala a předala předčilo mé očekávání! Jako bonus jsem fotila v krásném ateliéru a nakoukla do tajů práce v postprocesu. Jediné co mě mrzí je, že jsem k tobě nešla dřív, toto byla jedna z mých nejlepších investic! 
 
Měj se krásně a doufám, že se ještě někdy někde potkáme.

Pá, Vlaďka Lehká - Bukovcová

Simi ahoj.

Sumíruju si, co všechno Ti po workshopu napsat, ale mám dojem, že to napsané stejně vůbec nevyzní tak, jak to cítím.

Napsat, že Ti "moc děkuju", je totiž uboze málo. A tak to napíšu aspoň tak, v čem je pro mě velký přínos.

Vidět ws v počítači je sice fajn, ale tam mi nikdo neřekne, kde dělám chyby. Nebo kde se můžu posunout, na co se dívat jinak. Proto pro mě je nejvíc top to, jak jsi mě vedla, a já najednou viděla ve foťáku ten rozdíl - hned na náhledu. Myslím si, že jsem se snažila mít světlo co nejblíž, a pak jsem neměla prostor udělat úkrok víc stranou. Ráda bych přišla i na to, proč nám nefungovalo nastavení WB.

Úplně mě ohromilo, jak jednoduše pracuješ s miminkem na beanbagu s polohováním, protože já s tím ztrácím hodně času a není to ono. Mísu už mám objednanou :-))

V postprocesu jsem moc ráda za předané vychytávky, hned jsem některé akce zařadila do svého pp, a to i na baletky /colorchange, bronzer/. K fotkám z ws jsem se ještě moc nedostala, ale to je tím, že mám termíny na fotky. Těším se na ně moc. Mým fanouškům na sítích se taky moc líbily.

Moc mi sedí i Tvůj přímý styl jednání. Na nic si nehraješ, máš přímou a upřímnou komunikaci, a zároveň s Tvým vedením člověk nemá pocit, že je úplný tele. Líbí se mi ten Tvůj nadhled, respekt. Přístup k druhému jako rovný s rovným. A přitom všem jsem si snažila vychutnat každičký moment.

Jsem ráda, že se nám nesplnil můj sen o modelovi na ws a Lukášek nás nechal pracovat. Takových miminek potřebujeme všechny víc

Cítila jsem se jako Královna, se vší péčí. Moc děkuju, opravdu, za úžasný zážitek. Bylo mi moc fajn, necítila jsem ani nějakou únavu, vyčerpání, ten adrenalin byl veliký Hrozně rychle to uteklo, a tak kdybyste jeli s Petrem na výšlap k nám a vzali mě mezi sebe, moc ráda se přidám! Do kopce ale mluvíš Ty, jo Doufám, že jsme se neviděly naposledy.

No, je to tak letmý otisk toho, co ve mě ws u Tebe zanechal, tak snad Tě potěší to, jak moc jsem si to užila a prožila.

Přeji Ti nejen spoustu spokojených zákazníků, ale hlavně ať jsi Ty sama pořád spokojená s tím, jak sis to vybudovala. Navenek i uvnitř.

Krásné slunečné dny a opravdu děkuju.

Ahoj Zorka."

Nádherný atelier, profesionální fotografka a skvělá lektorka workshopů 😊
Zúčastnila jsem se workshopu focení miminek a je to pro mě úžasná investice a velká motivace na to zase se posunout. Simča skvěle vede, odpoví na cokoliv. Vlastně pusu vůbec nezavře 🤣 pokec jako s někým, koho znáte celý život.
Nikdy nebudu litovat, že jsem workshop zakoupila. Skvělý zážitek!

Simona Brumlová

Ahoj Simčo, 
ráda bych Ti ještě jednou poděkovala za wokrshop. Bylo moc fajn vidět profesionála, jako jsi ty, při práci. 
Už jsem si objednala nový BB, NB asistenta, polohovací misku a pár věcí, takže finančně se mně workshop fakt vyplatil :D Ale věřím, že to pro mně bude zase něco nového po porodu, nový start a chuť do 
businessu.

reference

Add a Title
Add a Title
Add a Title
Add a Title
Add a Title
Add a Title