top of page

ceník

  těhotenské fotky 

Ceny jsou platné od 1.1. 2023
Objednáním se na focení potvrzujete, že jste se seznámili s mými obchodními podmínkami, stejně tak s mou dodací dobou a souhlasíte se zpracováním osobních údajů.                      

navíc-20.jpg
IMG09962.jpg

Focení probíhá pouze v týdnu od pondělí do čtvrtku, formou lifestylového focení a to pouze v exteriéru, v podvečerních hodinách zhruba 1,5 hodiny před západem slunce.

Dříve opravdu fotit nechodím, protože potom by jste neobdrželi takové fotky, které vás u mě jistě zaujaly. Prezentuju se v drtivé většině fotkami se zlatavou náladou a světlem v nich - fotkami zalitými zlatavým  zapadajícím sluníčkem.
Západ slunce je prostě na sklonku dne a tuto atmosféru vám nedokážu do fotek dostat, pokud chcete fotit, kvůli vašim malým dětem, odpoledne či třeba v době kolem 16-17 i 18 hodiny, to slunce je ještě vysoko a světlo je v tu dobu prostě odlišné.

Pokud chcete takové fotky, musíte si to v ten den nějak s vašimi dětmi zařídit, pozměnit jim režim, aby to dali, neboť  já světlo neovlivním. Oni to většinou i dají, lépe, než rodič myslí.

Nebo pak prostě poptat fotografa, který fotí dříve než já.

 

Pokud je den bez slunce, focení probíhá také, není to z mé strany důvod pro přesouvání či rušení termínu, jen se fotí dříve, než v době, kdy by zapadalo slunce.

Ideální období pro focení je mezi 32. - 38. týdnem těhotenství.

Kombinace exteriéru a ateliéru není možná.

cena: 4 000 Kč
* částka je splatná ihned po focení 

                                 Balíček obsahuje:
 

 •  1 - 1,5 hodiny focení
   

 •  15 ks fotografií dle vašeho výběru v elektronické verzi zaslané skrz náhledovou galerii + jejich tištěné verze velikosti 13 x 19 cm
   

 • možnost přikoupení fotografií nad rámec balíčku za cenu 350,- včetně tisku
   

 •  dodací doba je zhruba 8 týdnů od vámi zaslaných výběrů k úpravám, více mé obchodní podmínky    
   

 • tisky fotografií v jiných velikostech či dalších kopií, obrazů atd. můžete objednat k balíčku jako příplatkovou položku prostřednictvím náhledové galerie                    

navíc _0007.jpg
bottom of page