top of page
DSC_7139.jpg
Pár slov o mně  
 
 
Mé jméno je Simona Bláhová a jsem fotografka miminek  působící ve Zlíně, kde mám své studio.
Jsem také svatební fotograf fotící svatby nejen ve Zlínském kraji, ale po celé České republice, fotografka párů, kteří touží po fotkách s jejich příběhem lásky a v neposlednířadě fotím i příběhy vašich rostoucích bříšek v těhotenství.

Ale především jsem máma dvou úžasných synů a milující manželkajednoho báječného muže.
Jsem také milující panička jednoho velmi chytrého a krásného 
psa rasy Akita Inu a v neposlední řadě také nadšená turistka a cestovatelka.

Moc ráda fotím v přírodě,  ke které mám blízko, pěkně v podvečer při západu sluníčka a jsem vždy moc  ráda, když mně dáte  svobodu při mé práci, abych pro vás mohla fotit tak, jak to cítím a vidím já.

DSC_6854.jpg

O MNĚ

Mé jméno je Simona Bláhová a jsem fotografka ze Zlína, kde mám i své studio.

Fotografii se věnuji mnoho let, již v dětství mně táta nerad půjčoval foťák, protože věděl, že se nedoplatí na filmu. Můj zájem přečkal mou pubertu a období hledání se a znovu ve mně vzbudil větší zájem s narozením mých 2 synů.


Svou profesní dráhu jsem začala v roce 2012, na fotografování novorozenců se pak úzce specializuji od roku 2016, od září 2017 jsem členem mezinárodní asociace profesionálních newborn fotografů INPA. Ve svém ateliéru jsem za tu dobu měla možnost nafotit více než 900 miminek.

Jsem také svatební fotograf fotící svatby nejen ve Zlínském kraji, ale po celé České republice, fotografka párů, kteří touží po fotkách s jejich příběhem lásky a v neposlední řadě fotím i příběhy vašich rostoucích bříšek v těhotenství.

Moc ráda fotím v přírodě,  ke které mám blízko, miluji focení v podvečer při západu sluníčka a jsem vždy moc  ráda, když mně budete důvěřovat v tom, co dělám a proč to tak dělám a dáte mně  svobodu při mé práci, abych pro vás mohla fotit tak, jak to umím nejlépe.

DSC_6819 web.jpg
bottom of page