top of page

ceník

 rodinné fotky 

Ceny jsou platné od 1.1. 2023
Objednáním se na focení potvrzujete, že jste se seznámili s mými obchodními podmínkami, stejně tak s mou dodací dobou a souhlasíte se zpracováním osobních údajů.                      

navíc_0010.jpg
navíc_0010 kopie.jpg

Focení probíhá pouze v exteriéru a to v týdnu od pondělí do čtvrtku, formou lifestylového focení, v podvečerních hodinách tj. zhruba 1,5 hodiny před západem slunce.
 

Dříve opravdu fotit nechodím, protože potom by jste neobdrželi takové fotky, které vás u mě jistě zaujaly. Prezentuju se v drtivé většině fotkami se zlatavou náladou a světlem v nich - fotkami zalitými zlatavým  zapadajícím sluníčkem.
Západ slunce je prostě na sklonku dne a tuto atmosféru vám nedokážu do fotek dostat, pokud chcete fotit, kvůli vašim malým dětem, odpoledne či třeba v době kolem 16-17 i 18 hodiny, to slunce je ještě vysoko a světlo je v tu dobu prostě odlišné.

Pokud chcete takové fotky, musíte si to v ten den nějak s vašimi dětmi zařídit, pozměnit jim režim, aby to dali, neboť  já světlo neovlivním. Oni to většinou i dají, lépe, než rodič myslí.

Nebo pak prostě poptat fotografa, který fotí dříve než já.

 

Pokud je den bez slunce, focení probíhá také, není to z mé strany důvod pro přesouvání či rušení termínu, jen se fotí dříve, než v době, kdy by zapadalo slunce.

PRO OBJEDNÁNÍ SI RADĚJI VOLEJTE, NEŽ PIŠTE.
Je to rychlejší způsob, než zdlouhavé vypisování si vzájemných možností po mailu. Děkuji :)

cena: 4 000 Kč
 

* částka je splatná ihned po focení buď v hotovosti nebo můžete uskutečnit QR platbu

           Balíček obsahuje:

 

 •  1 - 1,5 hodiny focení
   

 •  15 ks fotografií dle vašeho výběru v elektronické verzi zaslané skrz náhledovou galerii 
   

 • možnost přikoupení fotografií nad rámec balíčku za cenu 350,- 
   

 •  dodací doba je zhruba 3-6 týdnů od vámi zaslaných výběrů k úpravám, více mé obchodní podmínky    
   

 • tištěné fotografie nejsou součástí ceny, ale můžete si je, stejně jako obrazy a další produkty, objednat pohodlně přímo z galerie s vašimi hotovými fotkami, která je napojena na fotolab Kvalitních fotek, u kterých roky tisknu fotografie                   

   

IMG00319-Edit.jpg
bottom of page